Cennik Spółek z o.o.

Nowa Spółka – do 3 miesięcy (w promocyjnej cenie)*

Nowa Spółka – do 3 miesięcy

Spółka z historią pow. 3 do 6 miesięcy

spółka z historią powyżej 6 miesięcy do 1 roku

Spółka z historią powyżej 1 roku do 1,5 roku

Spółka z historią powyżej 1,5 roku

Spółki prowadzące działalność

 2190 zł (w promocyjnej cenie )*

2.390 zł

2.790 zł

od 2.990 zł

5.500-6.000 zł

indywidualna wycena w zależności od stażu

indywidualna wycena w zależności od stażu

1890 zł***

* cena dotyczy spółki posiadającej aktywny VAT UE przy zakupie wirtualnego biura na rok

** ceny spółek nie obejmują kapitału zakładowego

*** cena dotyczy spółki nie posiadającej aktywnego VAT UE, przy zakupie wirtualnego adresu na rok

 

GOTOWE SPÓŁKI - SPRZEDAŻ SPÓŁEK

Zalety transakcji z nami:

 • Gwarancja bezpieczeństwa transakcji – transakcja realizowana jest przez adwokatów, radców prawnych i prawników kancelarii SSP;
 • Gwarancja, iż „czysta spółka” – kupowana od kancelarii nie posiada zobowiązań;
 • oszczędność czasu i pieniędzy – działalność można podjąć od zaraz po zakupie spółki, natomiast rejestracja spółki, a następnie uzyskanie dla niej VAT UE to czas ok. 1 miesiąca;
 • pełne wsparcie – Prawnicy Kancelarii pozostają do dyspozycji w każdym czasie, zarówno w trakcie transakcji jak i po transakcji w ramach bieżącego doradztwa prawnego;
 • Możliwość zakupu spółki na odległość;
 • Możliwość wsparcia księgowego;
 • Możliwość zaoferowania adresu biura i siedziby;
 • kompletna dokumentacja; 
 • w przypadku posiadających staż możliwość łatwiejszego uzyskania finansowania (kredyty leasingi, dotacje).

Kontakt:
Poniedziałek—Piątek: 8:00–20:00

+48 22 718 32 70;

+48 510-328-596

biuro@kancelaria-ssp.pl

Adres Kancelarii w Warszawie
ul. Malborska 1/11, 03-286 Warszawa, piętro II

Adres Kancelarii w Markach
Al. J. Piłsudskiego 29, 05-270 Marki

 

Oferujemy sprzedaż oraz obsługę spółek z o.o. zarejestrowanych na terenie Warszawy.

Gotowe Spółki stanowią korzystne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić czas związany z tworzeniem i rejestracją spółki od podstaw.

Nasze Spółki posiadają wszelkie niezbędne numery (KRS, NIP, REGON, VAT i VAT UE) oraz dają możliwość rozpoczęcia działalności od razu po ich zakupie.

Nasze Spółki posiadają również szerokie PKD, umożliwiające prowadzenie każdego rodzaju działalności, a także posiadają czystą historię handlową i księgową.

Co istotne nasze spółki nie posiadają zobowiązań.

Nasze Spółki

 • Spółki są zarejestrowane w KRS;
 • posiadają numery VAT i VAT UE;
 • posiadają numer REGON;
 • posiadają szerokie PKD;
 • nie posiadają zobowiązań – co gwarantuje bezpieczeństwo transakcji;
 • zapewniają możliwość podjęcia działalności od zaraz.

 

Procedura Sprzedaży

Rezerwacja spółki, pace nad dokumentacją,  dokonanie sprzedaży przed notariuszem, rejestracja zmian w KRS (zmiany w KRS tylko 400 zł + VAT w przypadku zakupu naszej spółki). W przypadku otrzymania wszelkich dokumentów oraz informacji jesteśmy w stanie zorganizować całą procedurę sprzedaży w przeciągu 1 dnia roboczego.

Niemniej jednak Procedura sprzedaży zazwyczaj trwa zaledwie 2-3 dni od czasu ustalenia wszelkich szczegółów z Klientem. Spółki tworzone są przez prawników co jest gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług. Przegotowujemy dokumenty sprzedaży gotowej spółki. Umawiamy spotkanie u notariusza.

Dodatkowo możemy sporządzić wnioski do KRS, powołać nowy zarząd, dostosować umowę spółki do indywidualnych potrzeb Klienta oraz dokonać innych niezbędnych dla Klienta zmian.

Założenie spółki prawa handlowego jest procesem złożonym, który wymaga uwzględniania wielu wymagań prawnych oraz potencjalnych zdarzeń mogących mieć miejsce na etapie przyszłej działalności spółki. Nasi prawnicy zapewniają kompleksowe i profesjonalne wsparcie prawne na każdym etapie rejestracji spółki.

Przydatne wiadomości

Zapewniamy indywidualne wsparcie i stały kontakt z Klientem, niemniej jednak od Klienta będziemy oczekiwali wsparcia poprzez podania następujących informacji:

 1. nazwy firmy,
 2. siedziby i adresu spółki,
 3. przedmiotu działalności spółki,
 4. wysokości kapitału zakładowego,
 5. danych wspólników,
 6. danych członków zarządu.

Założenie spółki prawa handlowego jest procesem złożonym, który wymaga uwzględniania wielu wymagań prawnych oraz potencjalnych zdarzeń mogących mieć miejsce na etapie przyszłej działalności spółki. Nasi prawnicy zapewniają kompleksowe i profesjonalne wsparcie prawne na każdym etapie rejestracji spółki.

Siedziba Spółki

Siedziba Spółki, może zostać zarejestrowana w naszym biurze, dzięki czemu proces rejestracji może przebiec szybciej, a Państwo zaoszczędzacie czas i pieniądze. Będąc Klientami naszego biura możecie Państwo w ramach osobnej oferty korzystać z usług kancelarii prawnej, nie wychodząc poza siedzibę swojej firmy. Siedziba może zostać zarejestrowana również w innym miejscu na Państwa życzenie. Nasza oferta skierowana jest zarówno do polskich jak i zagranicznych firm oraz innych podmiotów, które zorientowane są na prowadzeniu biznesu na najwyższym poziomie przy jednoczesnej optymalizacji kosztów posiadania biura.